fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаши Енотека стаклени пасабахче44728 440мл 1/1 Casi stakleni Enoteka Pasabahce

89 ден

Сподели:

ENOTEKA 44728

Стакло Pasabahce ENOTECA 420ml е изработено од проѕирно калено стакло и се карактеризира со висока јачина и издржливост. Има мазни ѕидови. Пасабахче е широк асортиман на стакларија за поставување барови и трпези:  чаши, бокали, чинии за салата итн. Јадењата од Пашабахче се одлично решение за ресторанскиот бизнис. Предноста на ова јадење е присуството на подебели ѕидови во споредба со другите јадења. Ова го прави Пасабахче непретенциозен.Модниот дизајн, разумните цени и постојаниот квалитет го прават Пасабахче конкурентна компанија. Јачината на садовите ви овозможува да го одржувате производот безбеден и здрав многу години. Технологијата за производство на стаклени садови во Пасабахче се чува во тајност од надворешни лица. Но, познато е дека сите стоки се прилично отпорни на удари и отпорни на топлина. Сите јадења се подложени на строга контрола на квалитетот. интензивна употреба, притоа не расипувајќи или нарушувајќи го неговиот надворешен дизајн. Таквите садови се безбедни, издржливи, поотпорни на удари, кршење , идеални за често миење во машини за миење садови, задржувајќи го својот оригинален изглед долго време.

 

  • Производител Пасабахче
  • Материјал стакло
  • Висина 22,5 см
  • Волумен 420 ml
  • Дијаметар 6,5 см
  • Боја транспарентна
  • Тежина 0,25 кг

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши Енотека стаклени пасабахче44728 440мл 1/1 Casi stakleni Enoteka Pasabahce”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши Енотека стаклени пасабахче44728 440мл 1/1 Casi stakleni Enoteka Pasabahce

89 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД