fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаши Грапа стаклени пасабахче Casi Grapa staklo pasabahce 440111 6/1 95ml

Original price was: 650 ден.Current price is: 579 ден.

Сподели:

Пасабахче 440111

Зголемете ја вашата услуга за пијалоци и овозможете им на гостите идеално искуство за пиење со оваа Pasabahce 440111  грапа стакло. Дизајнирана со разновиден, класичен дизајн кој одговара на секоја поставеност на масата, оваа чаша е совршена за секој ресторан, бар, сала за банкети или настани со грижа. Неговиот облик на сад со сијалица овозможува бавно вртење и ослободување на аромите за сетилно искуство, а грациозното стебло обезбедува удобно држење. Плус, неговиот кристално чист дизајн овозможува одлична видливост на производот со цел да ги покажете вашите специјални пијалоци. Со елегантни специфични за вино и разновидни опции за сите намени, колекцијата Enoteca сигурно ќе ве задоволи!

Сет од 6 луксузни чаши за ракија.

Спецификации:

v:~95 ml
h: 180 mm.
t: 43 mm.
b: 64 mm.
d: 64 mm

 

Основана во 1935 година од Кемал Ататурк, познатиот основач на Турција, групата Шишеџам постои во првите редови во производството и дизајнот на стакло повеќе од 85 години. Како најстарата компанија на Sisecam и трет по големина производител на стакларија во светот, Pasabahce не само што има корист од оваа долга традиција на мудрост и експертиза, туку исто така се стреми да создаде производи со врвен квалитет кои покажуваат најголема почит кон луѓето, природата и законот. . Создаден со водечки принцип на одговорност во неговото јадро, стаклените садови од Pasabahce се токму она што го баравте!

 

 

 

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши Грапа стаклени пасабахче Casi Grapa staklo pasabahce 440111 6/1 95ml”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши Грапа стаклени пасабахче Casi Grapa staklo pasabahce 440111 6/1 95ml

Original price was: 650 ден.Current price is: 579 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД