fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаши лифи pasabahce / Casi Lifi stakleni 345ml 420855 4/1

540 ден

Сподели:

Совршен избор на чаши за пиење за складирање на шкафот кога се преселувате во нов дом и исто така одличен начин за ажурирање на вашиот моментален избор, овој сет за чаши е стилско решение. Овој комплет чаши за пиење има прекрасен дизајн со кристално сечење, кој сигурно ќе се вклопи во секој дом со класичен или современ стил. Секоја од чашите е погодна за миење садови, што ги прави совршени за секојдневна употреба.

Пасабахче стаклена лиснато ролна (комплет од 4 парчиња)

  • Вклучени артикли:-4 чаши
  • Материјал: – Стакло
  • Мерење -: Висина – 14,1см ,
  • Должина – 7,5см ,
  • Ширина – 7,5см ,
  • Тежина по производ – 1760 gm ,
  • Капацитет ml – 345ml
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши лифи pasabahce / Casi Lifi stakleni 345ml 420855 4/1

540 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД