fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаши Лифи стаклени пасабахче Casi LIFI 420194 300ml VISKI 1/6

699 ден

Сподели:

Совршен избор на чаши за пиење за складирање на шкафот кога се преселувате во нов дом и исто така одличен начин за ажурирање на вашиот моментален избор, овој сет за чаши е стилско решение. Овој комплет чаши за пиење има прекрасен дизајн со кристално сечење кој сигурно ќе се вклопи во секој дом со класичен или современ стил. Секоја од чашите е погодна за миење садови, што ги прави совршени за секојдневна употреба.

Вклучени артикли:-6 чаши

Материјал: – Стакло

Мерење -:

  • Висина – 8,5 см,

  • должина – 8,8 см,

  • ширина – 8,8 см,

  • тежина по производ – 1820 г.,

  • капацитет ml – 300 мл

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши Лифи стаклени пасабахче Casi LIFI 420194 300ml VISKI 1/6”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши Лифи стаклени пасабахче Casi LIFI 420194 300ml VISKI 1/6

699 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД