fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Канта педал 20Л за отпадоци бурдем Kanta pedal za otpadoci burdem b173-3 320*350*380mm 20l 000048 Original price was: 550 ден.Current price is: 439 ден.
Чаши монте карло стаклени пасабахче Casi Monte Karlo stakleni 225ml 440157 Original price was: 800 ден.Current price is: 679 ден.

Чаши Монте Карло стаклени вино Casi monte karlo stakleni vino 440091

Original price was: 800 ден.Current price is: 679 ден.

Сподели:

Пасабахче 420035

Зголемете ја вашата услуга за пијалоци и обезбедете им на гостите идеално искуство за пиење со овој Pasabahce 420035 Monte Carlo стаклена чаша. Со елегантен дизајн и суптилни облини, оваа чаша е совршена за секој ресторан, бар, сала за банкет или настан кој се занимава со грижа. Може да се пофали со заострен сад кој ги концентрира вкусовите и аромите на пијалокот за сетилно искуство. Оваа чаша е идеална за сервирање на пијалоци и коктели подеднакво! Плус, неговиот кристално чист дизајн овозможува одлична видливост на производот со цел да ги покажете вашите специјални пијалоци. Со елегантен и издржлив дизајн, колекцијата Монте Карло сигурно ќе импресионира!

Стаклото MonteCarlo комбинира елеганција со креативност и висок квалитет. Чашата е совршена за дегустација на вино бидејќи нејзината форма гарантира одличен визуелен изглед на истуреното вино.

Материјал: Стакло
Капацитет: 355ml

Дијаметар на раб: 60,50 mm.
Дијаметар на основата: 80,00 mm.
Макс. Ширина: 80,00 мм.

Висина: 232,50 mm.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши Монте Карло стаклени вино Casi monte karlo stakleni vino 440091”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши Монте Карло стаклени вино Casi monte karlo stakleni vino 440091

Original price was: 800 ден.Current price is: 679 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД