fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Чаши Монте Карло стаклени вино Casi monte karlo stakleni vino 440091 Original price was: 800 ден.Current price is: 679 ден.
Чаши Неси стаклени пасабахче CASI NESI stakleni pasabahce 340мл VISOKA 520025 Original price was: 400 ден.Current price is: 319 ден.

Чаши монте карло стаклени пасабахче Casi Monte Karlo stakleni 225ml 440157

Original price was: 800 ден.Current price is: 679 ден.

Сподели:

Зголемете ја вашата услуга за пијалоци и обезбедете им на гостите идеално искуство за пиење со овој Pasabahce 420035 Monte Carlo стаклена чаша. Со елегантен дизајн и суптилни облини, оваа чаша е совршена за секој ресторан, бар, сала за банкет или настан кој се занимава со грижа. Може да се пофали со заострен сад кој ги концентрира вкусовите и аромите на пијалокот за сетилно искуство. Оваа чаша е идеална за сервирање на пијалоци и коктели подеднакво! Плус, неговиот кристално чист дизајн овозможува одлична видливост на производот со цел да ги покажете вашите специјални пијалоци. Со елегантен и издржлив дизајн, колекцијата Монте Карло сигурно ќе импресионира!

Пакувани во комплет од 6 чаши

Димензии

Собира 225 мл

Висина на чашата 240 мм
Дијаметар на горниот дел 50 мм
Дијаметар на долниот дел 73 мм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши монте карло стаклени пасабахче Casi Monte Karlo stakleni 225ml 440157”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши монте карло стаклени пасабахче Casi Monte Karlo stakleni 225ml 440157

Original price was: 800 ден.Current price is: 679 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД