fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаши НОВА стаклена пасабахче Casi NOVA staklena pasabahce 360ml 6/1 420695

359 ден

Сподели:

Детали за производот на водена чаша Pasabahce Nova – 420695 (голема – 360 ML)

  • Водна чаша Пасабахче Нова –
  • Комплет од 6 парчиња
  • Капацитет: 360 ml
  • Висина: 14 см
  • Дијаметар на устата: 6 см
  • Безбедно за миење садови
  • Квалитет на Пасабахче
  • 100% Оригинален
  • Произведено во Турција

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чаши НОВА стаклена пасабахче Casi NOVA staklena pasabahce 360ml 6/1 420695”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши НОВА стаклена пасабахче Casi NOVA staklena pasabahce 360ml 6/1 420695

359 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД