fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чаши за сладолед 6/1 Стакло/ Casi sladoled ICE VILE 440410

459 ден

SKU: 440410 Категории , , Ознаки: , ,
Сподели:

 

Детали за производот

Paşabahçe 440410 Ice Ville 6 парчиња чаши за сладолед 185 мл Транспарентен проѕирена

Технички детали

Бренд Пасабахче
Број на модел 440410
Боја Јасно
Димензии на производот 10,7 x 10,7 x 9,9 см; 191 грама
Капацитет 185 милилитри
Материјал Стакло
Тежина на ставката 191 гр

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши за сладолед 6/1 Стакло/ Casi sladoled ICE VILE 440410

459 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД