fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Чинија акропал плитка ЗЕЛИЕ Акропал 25sm Cinija plitka Zelie akropal Original price was: 120 ден.Current price is: 75 ден.
Чаши стаклени жестоко ротациони сет 6/1 Casi stakleni zestoko Rotacioni Original price was: 500 ден.Current price is: 379 ден.

Чаши жестоко ротациони 180мл сет 6/1 Casi zestoko rotacioni

Original price was: 500 ден.Current price is: 379 ден.

Шифра: 711146 Категории , ,
Сподели:
  • Ново издание Елегантни чаши за виски: Оваа кристална чаша за виски направена од оригинално најквалитетно безоловно кристално стакло. Решеткасти детали за текстура и брилијантна рефракција, прекрасно искра на светлина! Чашата за виски нуди одлична јасност совршена за скоч, бурбон, коктел, рум, вотка, коњак, мешани пијалоци и ирско виски.
  • Сферичното дно : ОВИЕ ЧАШИ СЕ НИШAT И НЕ СЕ РАМНЕТ, бидејќи чашите за виски со дизајн со половина тркалезно дебело дно за да го направат може да се ротира како калап што помага да се ослободите од заморот, стресот, напнатоста и анксиозноста, нудејќи ви полно тело и опуштање на умот додека го пиете вискито.

  • Уникатно кристално стакло: Нашите чаши за виски се направени од премиум неоловен кристал што е проѕирно и сјајно стакло. Цврстите дебели страни и тешката основа овозможуваат да се чувствуваат одлично во вашата рака, исто така безбедни за миење садови, отпорни на кршење, гребење.
  • Внимателен подарок за љубителите на виски: чашата за виски е исклучително разноврсна и може да се користи за виски, скоч, бурбон, вотка и речиси сите коктели во лежерна или свечена атмосфера. Одличен подарок за тато на Денот на таткото или која било пригода
  • Ветено задоволство на клиентите: Купување без ризик! Ако не сте 100% задоволни со вашите чаши за виски, контактирајте со нас или вратете ги во рок од 10 дена за „без мака“. Доколку случајно вашата пратка пристигне оштетена, ние ќе ви испратиме замена бесплатно
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чаши жестоко ротациони 180мл сет 6/1 Casi zestoko rotacioni

Original price was: 500 ден.Current price is: 379 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД