fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чашка со капак чинија и лажица пластична за храна јогурт мусли салата дводелна со лажица 600мл Caska so kapak cinija i lazica plasticna za hrana salatajogurt musli л812

119 ден

крем
розе
сива
SKU: 018129 Категории , Ознаки: , , , , ,
Сподели:

Сад за ужина со лажица и виљушка Qlux 0,5lt

Изработено од бисфенол А (БПА без) пластична легура , со димензии 17 x 8 cm.
Може да се користи за јогурт со овошје или житарки или за разни закуски.
Има место во капакот за одвојување закуски или овошје и посебно место на страна за приборот за јадење.

Тоа е корисен и комплетен комплет, кој може да се носи во чанта за секоја пригода.

Можете безбедно да ја транспортирате вашата храна со контејнерот за складирање Qlux To-Go, кој е дизајниран и произведен за оние кои се грижат за здравата исхрана.

Можете да подготвите одлични закуски со јогурт, овошје, салата, овес и јаткасти плодови.

Направено од пластика без БПА, погодна за здравјето.

Бренд: Qlux Ideas

Волумен 600мл

Димензија 11,5х9,8х17мм

Не е погоден за употреба во микробранова печка.

Димензии 12 × 10 × 17 cm
Избери Боја~

, ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чашка со капак чинија и лажица пластична за храна јогурт мусли салата дводелна со лажица 600мл Caska so kapak cinija i lazica plasticna za hrana salatajogurt musli л812”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чашка со капак чинија и лажица пластична за храна јогурт мусли салата дводелна со лажица 600мл Caska so kapak cinija i lazica plasticna za hrana salatajogurt musli л812

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД