fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чашка пластична 500мл со капак и лажица за храна мусли јогурт 592005/ caska plasticna za hrana jogurt musli so cinija i lazica ап9450

99 ден

жолта
зелена
лила
црвена
Сподели:

https://www.youtube.com/watch?v=azf9SR5zssY

Titiz AP-9450 Take’N Go Мусли сад 500мл

Големина: 105x88x119 mm

Запознајте го најдобриот начин за складирање на здрави мешавини. Започнете го денот здраво со Take’N Go Muesli Cup со 4 различни опции за бои!

Боја и модел на залиха се испратени.

Чашка со лажица и капак. Идеално за мешавини со разни овошја, овес, мусли, млеко и јогурт.

Преносен контејнер, идеален за безбеден транспорт на јогурт, млеко, мусли, овошна салата.

Можете да го користите како преносен сад за храна на вашето бебе.

Можете да чувате лесни и задоволувачки закуски и да ги носите со вас.

Можете да чувате закуски подготвени со овес и јогурт за време на диета.

Исто така има и лажица фиксирана во одделот резервиран покрај контејнерот.

Постои сигурносен капак кој може да се заклучи и спречува прелевање на храната што ја подготвувате.

Направено од квалитетна пластика.

https://www.youtube.com/watch?v=azf9SR5zssY

 

 

Димензии 10 × 9 × 12 cm
Избери Боја~

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чашка пластична 500мл со капак и лажица за храна мусли јогурт 592005/ caska plasticna za hrana jogurt musli so cinija i lazica ап9450

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД