fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чекан за месо метален cekan meso 45821 Fackelmann aluminium

299 ден

SKU: 458214 Категории , ,
Сподели:

Не’рѓосувачки челик двострано, чекан за месо мазно и фино мелење, не е лесно да ‘рѓосува, лесно се чисти; удобната рачка е лесна за употреба и не се лизга; двостраната решетка е силна, издржлива и заштедува труд, меко месо
Основни информации:
Име на производ: чекан за месо
Материјал: нерѓосувачки челик
Големина: како што е прикажано
Нето тежина: околу 430 g
Опсег на примена: говедско, свинско, јагнешко месо, ореви, зачини , итн.
совет:
Поради различните методи на мерење, ќе има грешка од 1-2 cm, што е предмет на вистинскиот производ.
Поради разликата во екранот на екранот, светлината итн., ќе има одредена разлика во бојата, а бојата на производот е предмет на вистинскиот производ.
Тежината на производот е малку потешка и децата не треба да го допираат производот за да избегнат несреќи.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чекан за месо метален cekan meso 45821 Fackelmann aluminium

299 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД