fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Бидете здрави и останете хидрирани со овие шишиња со вода во забавен дизајн со отворено капаче. Направено од издржлива храна од PP, ова шише лесно се чисти и издржливо.

Димензии (cm) и тежина

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чише за пијалоци декор со цевка Sise za pijaloci so cevka dekor L500”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чише за пијалоци декор со цевка Sise za pijaloci so cevka dekor L500

119 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД