fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Даска за сецкање Daska za seckanje PVC

129 ден199 ден

SKU: Не е достапно Категории , ,
Сподели:
  • Стандардна храна и без токсични и без мирис безбедни за вашето здравје
  • Различни спецификации за големина за да ги задоволат вашите потреби
  • Силна цврстина, отпорен на корозија и лесен, без апсорпција на вода, лесно се чисти во машина за миење садови
  • Материјал: полипропиленска пластика за храна
Избери димензија

40*25см, 37*23см, 33*22см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Даска за сецкање Daska za seckanje PVC

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД