fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Даска за сервирање бамбус ротирачка Daska za serviranje bambus rotiracka

549 ден779 ден

SKU: Не е достапно Категории , , Ознака:
Сподели:

– Природна бамбус боја
– Функционална кујнска плоча за прикажување храна на масата.
– Плочата се ротира за 360 степени – идеална за пристап од сите страни.
– Цврст и издржлив, отпорен на абење

  • Премиум квалитет: Нашите даски за сечење бамбус се изработени од материјал од фино квалитетно зрно од бамбус кој обезбедува нивна издржливост и врвен изглед.
  • Повеќенаменски: Оваа даска за сечење е пристојна за повеќекратна употреба како сечкање месо, сланина, зеленчук, сирење, а исто така и сечење на пицата.
  • Еко-пријателски: Оваа даска за сечење е составена од органски бамбус нетоксичен материјал, во неа не се користат хемикалии и токсични заштитни лакови.
  • Лесно се чисти: Рачно миење со топла вода со сапуница веднаш по употреба. Користете крпа за чистење за да ги исчистите заглавените честички од храната. Исушете го со чиста крпа.
  • Совршена за подарување: Оваа даска за сечење изгледа уникатно и пристојно поради нејзината сирова текстура што ја прави идеален подарок за свадби, Божиќ, семејство, пријатели и многу повеќе.

Избери димензија

Ф31см, Ф36см, Ф40см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Даска за сервирање бамбус ротирачка Daska za serviranje bambus rotiracka

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД