fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сет модли за декорација за колачи и торта Set modli za dekoracija na torta i kolaci l480

219 ден

Сподели:

Комплет торта со покривка за складирање L-00480

Димензии на производот: 16,7 cm x 11 cm x 5 cm x 7 cm x 5 cm

Количина на артикал: 21 парчиња

Обезбедена е достава во боја на залиха.

Сет од 21  алат за печење  . Дозволете вашата креативност во печењето да зборува со нејзините повеќекратни додатоци. Направете ги вашите колачиња во различни форми.

21 парче * Калап за бисквити – 6 парчиња * шприц за крем * Алатки за цевки во облик – 9 парчиња * декоратор – 4 парчиња * Четка за јајца. Материјал – Нетоксична пластика

 

Димензии 17 × 11 × 7 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет модли за декорација за колачи и торта Set modli za dekoracija na torta i kolaci l480”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сет модли за декорација за колачи и торта Set modli za dekoracija na torta i kolaci l480

219 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД