fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Декоратор за торта и колачи 3/1 Dekorator za torta и Kolaci 724184

89 ден

Сподели:

Стил на пакување: Картонска етикета (3 парчиња)

Главен картон (cm ) 25*42,5*52,5

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Декоратор за торта и колачи 3/1 Dekorator za torta и Kolaci 724184”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Декоратор за торта и колачи 3/1 Dekorator za torta и Kolaci 724184

89 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД