fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Детали за производот Maxel ZLN9161 Дозер за дезинфекција гел за дезинфекција течен сапун 1L

Гел за дезинфекција и дозер за течен сапун со сад од 1L, пластика, со ѕиден држач, Maxel ZLN 9161.

Капацитет: максимум 1000 ml.

Тоа е многу отпорен диспензер со професионален систем за дозирање, систем за фиксирање во типли на ѕидот. Може да се наполни со антибактериски материи, течен сапун, гел за туширање, шампон или дури и во кујна со детергент за садови.

Садот има капацитет од 1L и може многу лесно да се отстрани за повторно полнење со гел за дезинфекција или течен сапун.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дрзач за течен сапун и гел дизинфекција Despanzer za dezinfekcija sapun 01996”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Дрзач за течен сапун и гел дизинфекција Despanzer za dezinfekcija sapun 01996

319 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД