fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Цедилка со рачки прилагодлива за умивалник Cedilka zo racki plasticna prilagodliva so racki testenini ovosje zelencuk spageti makaroni L675

159 ден

Сподели:
  • ВИСОКО КВАЛИТЕТНА И ИЗДРЖЛИВА БЕЗБЕДНОСТ – кујнска корпа Отпорна на топлина. Преклопете го и фрлете го во машина за миење садови за лесно чистење! БЕЗ БПА – Направено од висококвалитетен силикон за храна, така што е БЕЗБЕДНО ЗА ВАШЕТО СЕМЕЈСТВО да го користи секој ден!
  • ДИЗАЈН: Дупката за филтер е во ред, дистрибуцијата е рамномерна, дизајнот е разумен и цедењето е брзо, дизајнерскиот капацитет е голем, зеленчукот и овошјето можат да бидат во полн цут, работ е мазен, не мора да се грижите дека ќе повредите раката.
  • Безбедно за миење садови, без BPA: нетоксични материјали, без BPA и одобрена категорија на храна, безбедна за миење садови
  • Изработен од висококвалитетен материјал за да се избегне чипнување дури и при продолжена употреба. Зрачи со извонредна изработка која манифестира акцентирачкa забава. Конструкцијата отпорна на избледување се спротивставува на фаќање дамки, што го олеснува лесното чистење.
  • Произведено во Турција!

Со димензии 36 x 20 x 11 cm, изработена од PP5 пластика (полипропилен) .
Има 2 странични рачки, кои се користат како основа за стабилност, но и како продолжение за влегување во мијалникот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Цедилка со рачки прилагодлива за умивалник Cedilka zo racki plasticna prilagodliva so racki testenini ovosje zelencuk spageti makaroni L675”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Цедилка со рачки прилагодлива за умивалник Cedilka zo racki plasticna prilagodliva so racki testenini ovosje zelencuk spageti makaroni L675

159 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД