fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Држач за кујнска хартија метале на закачивање Drzac za kujnska hartija na zakacivanje 727109

119 ден

Сподели:

*100% Сосема нов и висококвалитетен

*Направен од висококвалитетен материјал, потрајни.

*Дизајн со двоен ред, лесен за употреба.

* Дизајн на мала кука на опашката, не е лесно да се падне.

*Офрбано со боја, заварувањето е цврсто.

*Не е лесно да рѓосува, деформира.

*Големина: 23x9x7 cm (приближно)

*Изборна боја: бела/црна (како што покажуваат сликите)

*Материјал: Железо

 

Содржина на пакетот:

 

1*Кујнска закачалка за хартија

Димензии 23 × 9 × 7 cm
Боја

Црна, Бела

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Држач за кујнска хартија метале на закачивање Drzac za kujnska hartija na zakacivanje 727109”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Држач за кујнска хартија метале на закачивање Drzac za kujnska hartija na zakacivanje 727109

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД