fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Ece Метална тројна фолија Хромирана клупа мод 40472

3 ПАРЧИНА ФОЛИЈА ХРОМСКА КЛУПА 40472.

ШИРОТИНА: 33 CM

ВИСИНА: 37 CM.

ДОДАТОЦИ

Димензии 37 × 33 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Држач за фолија и хартија 40472 EGE-Drzac za folija i hartija”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Држач за фолија и хартија 40472 EGE-Drzac za folija i hartija

769 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД