fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Држач за саксии 50*23*55см метален 14800 / Drzac saksii metalen cveke Original price was: 1.600 ден.Current price is: 1.280 ден.
Држач за саксии 3/1 метален 74*21*62см 14826 / Drzac za saksii metalen Original price was: 1.500 ден.Current price is: 1.180 ден.

Држач за саксии 3/1 метален 25*50*75см 14804/ Drzac za saksi metalen

Original price was: 1.400 ден.Current price is: 1.180 ден.

Шифра: 14804 Категории , , Ознаки: , , ,
Сподели:

Држачите за цвеќе се дизајнирани како еден вид полици и наменети како елегантен организер за цвеќиња кои се одгледуваат не само во затворени простории, туку и на тремови и балкони. Доаѓаат во бројни дизајни – висок или низок – во различни стилови, богато украсени или со строги минималистички линии и придонесуваат за изгледот на секоја соба. Цветовите и растенијата ја прават просторијата попривлечна, поудобна и додаваат свежина во декорот. Меѓутоа, кога внатрешните растенија и цвеќиња ќе станат премногу, сопствениците на куќи се соочуваат со прашањето како да ги уредат на таков начин за да уживаат во нивната убавина, но да не го преоптоваруваат просторот? Очигледниот одговор е да добиете држач за цвеќе кој ќе ви овозможи да ги изложите вашите цвеќиња и да заштедите вредни простор за живеење.

Mатеријал: Ковано железо

Димензија:25*50*75см

 

Димензии 75 × 25 × 50 cm
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Држач за саксии 3/1 метален 25*50*75см 14804/ Drzac za saksi metalen

Original price was: 1.400 ден.Current price is: 1.180 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД