fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Цедач за садови 38032 двоспратна метална пластифицирана/ cedac za sadovi metalen plastificiran

1.199 ден

бела
црна
SKU: Не е достапно Категории , Ознаки: , ,
Сподели:

Димензија:

20 x 35 x 45cm

Димензии 20 × 45 × 35 cm
Избери Боја~

,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Цедач за садови 38032 двоспратна метална пластифицирана/ cedac za sadovi metalen plastificiran

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД