fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Ѕвоно бејзик стаклено длабоко 96814 dzvono bejzik stakleno pasabahce dlaboko

219 ден

SKU: 96814 Категорија
Сподели:

ОПИС

Мало стаклено ѕвоно, практично и елегантно, дизајнирано за одржување на свежината на храната.

Идеално за чување ситни колачи или кекс, половината од лимонот или јаболкото, итн…

Димензии:
Дијаметар 11 см
Висина 13.5 cm
Капацитет 505 cc

 

 

 

 

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ѕвоно бејзик стаклено длабоко 96814 dzvono bejzik stakleno pasabahce dlaboko”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ѕвоно бејзик стаклено длабоко 96814 dzvono bejzik stakleno pasabahce dlaboko

219 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД