fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Елка 180см зелена колорадо Elka zelena kolorado 180см 17216

5.237 ден

Сподели:
  • Дијаметар на основата: 100  см.
  • Висина: 180  см.
  • Основа: метал
  • Гранки:  Интегрирани-отворен тип чадори
  • Листови: 689
  • Квалитет на зеленило:  ПВЦ 100%
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Елка 180см зелена колорадо Elka zelena kolorado 180см 17216

5.237 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД