Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Елка зелена снежна Elka zelena snezna 180см 717527

5.943 ден

Продадено!

SKU: 717527 Категории , ,
Сподели:
Бренд Печурка Арте
Материјал Пластика
Основен тип Метален штанд
Тип на дрво Бор
Структура на дрво 1049 совети
Големина на листот 6см+0,07+0,07мм
Потребно е собрание Да
Препорачана употреба за производот Декорација
  • ВИСКО И ИЗГЛЕДА КАКО ВИСТИНСКО:
  • ЕКО-ПРИЈАТЕЛЕН МАТЕРИЈАЛ: Дизајниран со висококвалитетни ПВЦ игли и цврст држач за железни цевки што може да се користи повеќе години.
  • Покрај тоа, користењето на оваа елка може ефикасно да го намали уништувањето на шумите и да ја одржи еколошката рамнотежа.
  • ЛЕСНО СОСТАВУВАЊЕ И ЗАБАВУВАЊЕ СО УКРАСУВАЊЕ: Доаѓајте со два делови од телото со шарки и детална инструкција, лесна за склопување, демонтирање и складирање. Ова дрво не содржи светла, нуди соба, што значи слободна имагинација и помалку ограничувања за да уживате во забавата на украсувањето.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Елка зелена снежна Elka zelena snezna 180см 717527

5.943 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД