fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Филџани стаклени пасабахче ВЕЛА 6/1 Fildzani za kave VELA PASABAHCE

780 ден

Сподели:

100% Сосема нов и висококвалитетен – Отпорен на топлина, може да се мие во машина за садови – Погоден за употреба во микробранова печка. – Може да се мие во машина за садови, во микробранова печка.

– Отпорен на топлина.

– Одлично за турски чај, чајно уживање, кафе. Капучино, Latte Macchiato, итн.

– Тасна : 115mm

– Чаша: T60mm*H60mm*B45mm

Забелешка:

1.Ве молиме дозволете 1-2cm разлики поради рачно мерење.

2.Поради различните дисплеи и различните светла, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Филџани стаклени пасабахче ВЕЛА 6/1 Fildzani za kave VELA PASABAHCE

780 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД