fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Филџани за кафе бејзик 97948 Fildzani za kafe basic

719 ден

Сподели:

Paşabahçe Основен овален сет од 6 чаши ,
чинии Додава елеганција на вашите задоволства и презентации со своите модерни дизајни
со 97948 сет од 12 парчиња шолји за чај, кафе и нескафе 

Големина на производот:

Висина: 65 mm

Дијаметар на устата: 90 mm

Дијаметар на основа: 40 mm

Волумен 238 ml

Дијаметар на чинија: 137 mm

Висина: 20 mm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Филџани за кафе бејзик 97948 Fildzani za kafe basic

719 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД