fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Филтер пумпа интех Filter pumpa Original price was: 3.500 ден.Current price is: 2.690 ден.
Филтер Пумпа интех Filter Pumpa intex 28602 Original price was: 3.000 ден.Current price is: 2.390 ден.

Филтер Пумпа Filter Pumpa 68638

Original price was: 4.500 ден.Current price is: 3.690 ден.

Шифра: 11149 Категории ,
Сподели:

Овој филтер е погоден за надземни базени кои имаат максимален капацитет до 12000 литри.

Филтер пумпата Intex 28638 е погодна за следниве модели на базени:

Easy Set: дијаметар 457 cm

Frame: дијаметар 457 cm

Oval Frame: големина 549 cm

Ultra Frame: големина 427 cm

Технички карактеристики:

Капацитет на проток на филтер пумпата: 3,785 l / h

Капацитет на проток во базенот: 2,839 l / h

Вентил за проток

Двојна изолација

Потрошувачка на енергија: 99 W

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Филтер Пумпа Filter Pumpa 68638

Original price was: 4.500 ден.Current price is: 3.690 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД