fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Тенда Банкет 3*9м Tenda Banket visina 2.5m Original price was: 12.000 ден.Current price is: 8.890 ден.

Кампинг шатор за патување на отворено со торба за 2 лица фабиго Sator Fabigo

Original price was: 1.600 ден.Current price is: 1.390 ден.

Шифра: 000190048 Категорија
Сподели:

Убаво друштво за вашето патување.

Карактеристики:

Висококвалитетен материјал, водоотпорен и удобен.

Стапка од фиберглас, мала тежина и издржлива, лесна за поставување и демонтирање.

Сместување за 2 лица.

Дојдете со убава чанта, погодна е за носење.

Спецификации:

Материјал за шатор: полиестерски влакна

Материјал за столбови: фиберглас

Боја: Сина

Слој: Еднослоен

Водоотпорен индекс: PU1000mm

Големина на расклопување: 200 * 120 * 100 см 

Големина на пакувањето: 65 * 12 * 12 см

Тежина на пакувањето: 1079 g 

Список на пакети:

1 * Додатоци за шатори

1 * Торба

 

 

Ние самоуверено уверуваме дека ќе бидете задоволни со она што го добивате. Меѓутоа, ако постои можност да не сте задоволни со нашата стока или нешто друго, ве молиме известете не пред да ни оставите негативен фидбек. Ќе се обидеме да постигнеме 100% задоволство на клиентите. Вашите позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ни се многу ценети, а вашето задоволство е нашата најголема мотивација да продолжиме напред. Добредојдовте да купувате овде! Сакате повеќе артикли? Ве молиме посетете ја нашата ПРОДАВНИЦА.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кампинг шатор за патување на отворено со торба за 2 лица фабиго Sator Fabigo

Original price was: 1.600 ден.Current price is: 1.390 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД