fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Ламба против инсекти / KL-1500 4W/lamba protiv insekti Original price was: 1.000 ден.Current price is: 699 ден.

Канта педал за отпадоци СЛИМ/Kanta pedal za otpadoci SLIM

349 ден849 ден

Сподели:

Тенкa пластична корпа со педало за стапало направена од јака, цврста пластика

Оваа корпа за отпадоци ќе ви ги олесни секојдневните обврски и ќе можете да го отворите капакот со претискање на педалото со вашето стапало без користење раци.

Перфектна е во случаи кога ви се зафатени двете раце ќе моќете со леснотија да ја отворите корпата за да го фрлете ѓубрето.

Дизајнот на корпата е дизајниран така што совршено се вклопува во тесни места во вашата кујна.

Во самата корпа има две рачки за лесно поставување на ќеса и нема никогаш да ви испадне ќесето, двете рачки ќе го држат да не се лизне.

димензија:

  • 10Л-200x265x345 mm
  • 15Л-225x305x393 mm
  • 25Л-270x362x468 mm
  • 40Л-424x310x548 mm

 

Димензии Не е достапно
Избери литража

10L, 15L, 25L, 40l

Избери Боја~

, , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Канта педал за отпадоци СЛИМ/Kanta pedal za otpadoci SLIM

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД