Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Здела инокс 10*7см за сервирање помфрит 102991/zdela inoks

200 ден

SKU: 102991 Категорија Ознака:
Сподели:

Ексклузивен дизајн во облик на мини количка за супермаркети. 

Висококвалитетен материјал, нема да задржи мирис или вкус. Квалитетна конструкција за да се обезбеди издржливост.

Различна боја за вашиот избор 

Оваа количка за мини шопинг супермаркети нуди единствена и нов начин да се претстават чипс, помфрит 

Погоден за комерцијални ресторани, кафулиња или вашиот дом

Исто така може да се користи при украсување на работна маса, складирање на предмети, играчки за бебиња и др.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Здела инокс 10*7см за сервирање помфрит 102991/zdela inoks

200 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД