fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Кутија за храна декор панда Kutija za hrana dekor panda l406

69 ден

розе
светло плава
Сподели:

Кутија за ручек Qlux Panda Blue L-00406

Qlux Panda Lunch Box Blue L-00406
Изработена е од здрава пластика без BPA.
Димензии на производот: 13х12.5х3.7

Димензии 13 × 13 × 4 cm
Избери Боја~

,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кутија за храна декор панда Kutija za hrana dekor panda l406”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кутија за храна декор панда Kutija za hrana dekor panda l406

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД