fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Кутија за складирање на храна зацин и намирници kutija za skladiranje na hrana zacin i namirnici 31152

Original price was: 300 ден.Current price is: 239 ден.

Сподели:

DUNYA PLASTIK посветува посебно внимание на квалитетот на своите производи. Во неговото производство се користи издржлива и безбедна за животната средина и здравјето на луѓето пластика. Производите од турско-руско производство имаат естетски изглед и пристојни перформанси.

Пластичен сад со вакуумски капак е удобен и практичен начин за складирање на големи производи во вашата кујна.
Капакот на контејнерот е опремен со гумена заптивка. Транспарентните ѕидови ви овозможуваат секогаш да ги гледате останатите производи и да ги надополнувате навреме.


Карактеристики:

Материјал: полистирен
Големина: 104x104x246 mm
Волумен: 2,1 l. (Достапно и во модели од 0,7L, 1,4L.)
Бруто тежина: 0,11 kg
Бар код: 869 628 731 1520
Боја на контејнерот: проѕирна.
Боја на заптивката на капакот: Зависи од серијата, може да се разликува од оние прикажани на фотографијата.
Може да се мие во машина за садови: Да
Микробранова печка: Да

Димензии 11 × 11 × 25 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кутија за складирање на храна зацин и намирници kutija za skladiranje na hrana zacin i namirnici 31152”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кутија за складирање на храна зацин и намирници kutija za skladiranje na hrana zacin i namirnici 31152

Original price was: 300 ден.Current price is: 239 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД