fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Кутија за складирање на храна зацин и намирници Kutija za skladiranje na hrana i namirnici zacin 31151

179 ден

Сподели:

Големина на производот: 105 x 105 x 167 mm

Пластичен сад со вакуумски капак е удобен и практичен начин за складирање на големи производи во вашата кујна.
Капакот на контејнерот е опремен со гумена заптивка. Транспарентните ѕидови ви овозможуваат секогаш да ги гледате останатите производи и да ги надополнувате навреме.

Карактеристики:
Материјал: полистирен
Големина: 104x104x167 mm
Волумен: 1.4Ll. (достапно и во модели од 0.7, 2.1L)

Може да се мие во машина за садови
Микробранова печка Да

Пластична кутија за складирање со силиконски заптивка „Chef“ 10.5×10.5xh17cm 1400ml DUNYA-(31151)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кутија за складирање на храна зацин и намирници Kutija za skladiranje na hrana i namirnici zacin 31151”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кутија за складирање на храна зацин и намирници Kutija za skladiranje na hrana i namirnici zacin 31151

179 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД