fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Светилки новогодишни цевка солза метаор 50см 144лед cevka solza meteor svetilki

699 ден

Димензија: 2m + 1.4m кабел

боја: Неонско бело, Топло жолто

внатрешно и надворешно користење

 

бела
жолта
SKU: 881914 Категории , , Ознаки: , ,
Сподели:
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Светилки новогодишни цевка солза метаор 50см 144лед cevka solza meteor svetilki

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД