fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Лулашка Ангела Таракота тросед Llaska Angela terakota

5.190 ден

SKU: 010062 Категории ,
Сподели:
  • Материјал: Метал и Полиестер. 
  • Перничето за седишта и грб може да додаде удобност кога седите на него.
  • Прилагодлив агол на таванот за соодветен сончев сјај и сенка.
  • Целокупна димензија: 169X110X152Cm
  • Тежина Капацитет: 240 Kg
  • Чувајте се заштитени со полиестерски настрешници заштитени со УВ.
  • Идеален за сместување во градина, парк, двор, покрај базен итн.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Лулашка Ангела Таракота тросед Llaska Angela terakota

5.190 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД