fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Маса Џулиета дрвена ф80см Masa julieta drvena

4.890 ден

SKU: 127-000077 Категории ,
Сподели:

Масичка Јулита  Φ80 бела површина од медијапан

Тркалезна маса Јулита со висока естетика и дизајн, во комбинација од природно буково дрво на нозете и бел медијапан на површината.
Совршен за трпезаријата на секој модерен дом.

Технички карактеристики:
* Површина изработена од висококвалитетен медијапан во бела боја, кој остава сатенска чувство.
* Поддршка на 4 армирани цврсти дрвени ногарки, интегрирани со метални краци во црна боја со одличен квалитет и отпорност на тежина и абење.
* Краевите на нозете имаат заштитни пластични капаци за заштита на подот од несакани оштетувања.

Димензија на производот:
Должина: 80cm
Ширина: 80cm
Висина: 73cm

Забелешки:
Производот се испорачува несклопен, во фабричко пакување и со детален водич за склопување.
Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Маса Џулиета дрвена ф80см Masa julieta drvena

4.890 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД