fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Стол Пластичен ратан 531205 / Stol plasticen ratan Original price was: 800 ден.Current price is: 599 ден.
Маса на преклоп 80*140см метална кон струкција пластична подлога Masa preklop Original price was: 3.400 ден.Current price is: 2.799 ден.

Маса на преклоп 70*120см метална кон струкција пластична подлога Masa preklop

Original price was: 2.800 ден.Current price is: 2.199 ден.

Шифра: 70 Категории , ,
Сподели:

Маса за преклопување 70X120

Засилена пластична површина

Метална рамка

Лесно се отвора

Се користи внатре и надвор

Се комбинира со фотелји во исти бои

Избери Боја~

, , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Маса на преклоп 70*120см метална кон струкција пластична подлога Masa preklop

Original price was: 2.800 ден.Current price is: 2.199 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД