fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Електрично ѓезве Маредо Elaktricno gezve Maredo MA-1622 Original price was: 950 ден.Current price is: 699 ден.
Продадено!

Машинка сецко блендер батерија УСБ Masinka za seckanje hrana baterija/USB polnenje

Original price was: 650 ден.Current price is: 439 ден.

Продадено!

Сподели:

 

Пренослива машина за дробење погодна за дома, продавници за брза храна, ресторани, кафулиња, барови, клубови, ресторани

  •  Лесно ги пасира компирите и другите меки зеленчуци
  • Безбедно за нелепливи садови за готвење.
  • Моќен мотор, машината брзо се мачка, а пастата од лук може да се промеша за неколку секунди
  • Мал, безжичен, пренослив, отстранлив дизајн, лесен за чистење
  • Примена: бибер, морков, мелено месо, мелен лук, зеленчук, ѓумбир, зачини.
  • Отпорен на топлина до 100°C
  • Мека рачка што не се лизга. 
Карактеристика: Количина: 1 бр
Големина на производот: 13×8.3cm
Големина на пакување: 12.3×9.3×9.4cm
Нето тежина:215g
Бруто тежина:310g
Капацитет: 250ML
Моќност :5v/37w

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Машинка сецко блендер батерија УСБ Masinka za seckanje hrana baterija/USB polnenje

Original price was: 650 ден.Current price is: 439 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД