Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Машинка за мелење 10sm лукс / Masinka za melenje lux

1.299 ден

SKU: 563107 Категории , Ознака:
Сподели:

Повеќенаменска машинка за мелење изработена од високо-квалитетен месинг. Оваа рачна машинка за мелење на месо и секаков вид зеленчук ви овозможува најбрзо и најефикасно приготвување на разновидна храна. Се поставува на маса или друга подлога со помош на прицврстувач на дното кој овозможува голема стабилност и лесно користење на машинката. Искористете ја за подготовка на вашата омилена зимница.

Спецификации на производот:

Состав: месинг, нерѓосувачка легура од челик

Димензии:

-должина 28cm;

-ширина 21,5cm.

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Машинка за мелење 10sm лукс / Masinka za melenje lux

1.299 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД