Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Пластична кујнска маталка Разноврсна рачна двојна употреба Маша за храна за матење јајца за печење stipalka za hrana

99 ден

Сподели:
  • иликонскиот миксер е изработен од издржлив нерѓосувачки челик, а металната жица е обложена со мек силикон.
  • Разноврсна, тоа е матење јајца и маша за храна.
  • Дизајн на висечки уши, Практично складирање за да заштедите простор во кујната.
  • Дизајн на бравата, мазно лизгање и затворање.
  • Може да се отвори или затвори, лесно да се собира.

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Пластична кујнска маталка Разноврсна рачна двојна употреба Маша за храна за матење јајца за печење stipalka za hrana

99 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД