fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сад за миење чинии тањири 3л џубокс / Titiz sad dzuboks za mienje tanjiri cinii dzuboks tp211

419 ден

SKU: tp211 Категории , Ознаки: , , , ,
Сподели:

 

Можете да ги миете садовите со помалку вода и да заштедите вода. Нозете со правосмукалка го спречуваат лизгањето и обезбедуваат поудобно користење.

 • Марка: Titiz
 • Модел: TP-211
 • Тип: четка за перење
 • Вид на перење: со двострани четки
 • Материјал: ABS
 • Волумен: 69 ml
 • Не се кршат лесно
 • Идеален за миење садови
 • Не се лизга од рака
 • Корисно за миење вилушки, лажици, ножеви, чинии
 • Излез за вода за лесно празнење на резервоарот
 • Не ги затапува ножевите
 • Стапала против лизгање
 • Големина: 30*12*20 см
 • Тежина: 400 g
 • Боја: сива

Димензии:в21см ш30см х 11см

 

Со миење на чиниите со оваа алатка за вашата кујна користите помалку вода. Вакуумскиот систем спречува лизгање и овозможува поудобно користење.

Има одвод на долната страна за лесно отстранување на валканата вода

ж

Држач со силиконски лепенки против лизгање!

Достапен во две бои: Црна и Сива

Произведено од турска фирма со докажен квалитет “Titiz”

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сад за миење чинии тањири 3л џубокс / Titiz sad dzuboks za mienje tanjiri cinii dzuboks tp211

419 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД