fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Модла нога за колачи метална Modla noga metalna za kolaci 716219

109 ден

Категории , Ознаки: , ,
Сподели:

Калапи за постапалки престапулка

Три димензии на калапчиња во пакување со облик на ноже, за подготовка на колачиња за проодување на најмалите.

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Модла нога за колачи метална Modla noga metalna za kolaci 716219”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Модла нога за колачи метална Modla noga metalna za kolaci 716219

109 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД