fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Модла силиконска со новогодишен декор Modla silikonska so novogodisen dekor 714093 Original price was: 356 ден.Current price is: 180 ден.
Силиконска модла со новогодишни форми Modla silikon so novogodisni formi 725860 Original price was: 257 ден.Current price is: 121 ден.

Модла силиконска со новогодишен декор modla silikonska so novogodisen dekor 714123

Original price was: 356 ден.Current price is: 180 ден.

Шифра: 714123 Категории , , ,
Сподели:
  • Широки примени: можете да ги користите нашите калапи за правење колачиња, леб, желе, меки бонбони, чоколади итн., тие се исто така многу погодни за божиќни забави, семејни собири, вечери со пријатели, идеален избор за божиќна храна
  • Одличен материјал: нашите божиќни калапи се изработени од висококвалитетен силикон, кој е отпорен на високи температури, мек и еластичен; калапот е безбеден и без мирис, со нив можете да направите што сакате, практично и издржливо
  • Божиќен стил: овој сет на калапи содржи различни модели, вклучувајќи елка и капа во согласност со божиќната тема, што може да додаде радосна божиќна атмосфера
  • Лесни за употреба: нашите калапи за бонбони се лесни за одлепување, само измијте се со топла вода со сапуница или чиста вода по употреба, лесни за употреба и складирање, едноставни и удобни.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Модла силиконска со новогодишен декор modla silikonska so novogodisen dekor 714123

Original price was: 356 ден.Current price is: 180 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД