fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Модла за колачи силиконска 6 прегради тепсија бебе микс Modla silikon tepsija za pecenje kolaci 714055 mafini bebe miks 6

219 ден

SKU: 714055 Категории , Ознаки: , ,
Сподели:
  • КОРИСТЕТЕ ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН СИЛИКОНСКИ МАТЕРИЈАЛ
  • ГОЛЕМИНА 29*17*3 sm, ГОЛЕМИНА НА МОДЛА ПОЕДИНЕЧНО  ОКОЛУ 8см 
  • ЕДНОСТАВНО РАКУВАЊЕ, ЛЕСНО СЕ ЧИСТИ, МОЖЕ ДА СЕ СТАВИ ВО МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ
  • КАЛАП ЗА ТОРТА ЖЕЛЕ КАЛАП ПУДИНГ КАЛАП САПУН КАЛАП КАЛАП ЗА СВЕЌИ

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Модла за колачи силиконска 6 прегради тепсија бебе микс Modla silikon tepsija za pecenje kolaci 714055 mafini bebe miks 6”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Модла за колачи силиконска 6 прегради тепсија бебе микс Modla silikon tepsija za pecenje kolaci 714055 mafini bebe miks 6

219 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД