fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Модла за колачи силиконска 24 прегради тепсија Modla silikon tepsija za pecenje kolaci 722210 mafini

239 ден

SKU: 722210 Категории , Ознаки: , , , ,
Сподели:
име на производот калап за торта
употреба повекекратно
боја како слика
големина 22 * 33 см

За оваа ставка

  • ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ЧИСТ СИЛИКОНСКИ МАТЕРИЈАЛ: 100% силиконски калапи за храна, само направете штипкање, ако побелее, не е европски стандард (LFGB), овие силиконски калапи за кекси никогаш не побелуваат. Само слободно уживајте во многу поздрави задоволства со вашето семејство и пријатели.
  • 24 тави за мафини:  за мафини, безбедни за рерна, микробранова печка, машина за миење садови, фрижидер, замрзнувач. Широк опсег на отпорност на топлина: -40℃ до 250℃
  • Лесен за печење и ослободување: Нелеплива и флексибилна површина, лесна за ослободување и чистење, овој сет за тавче за кекси е водоотпорен, практичен и издржлив
  • Мултифункционални: Идеални за правење кекси колачи, курви, леб, мус, желе, климатик за храна, кекси, чоколадо, крем и сапуни, масни бомби, можете да печете повеќе задоволства одеднаш, да заштедите време, да заштедите пари

 

Калап за мини мафини со 24 дупчиња силиконски сапун Колачиња за капки за печење Мини калап за тавче за торта Почетна Калап за алат за печење торта DIY V058-1

 

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Модла за колачи силиконска 24 прегради тепсија Modla silikon tepsija za pecenje kolaci 722210 mafini

239 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД