fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Жардинерија Монако 50*20*24см 003409 Zardinerija Monako

399 ден

Димензии (ДxШxВ):
– 50x26x24cm – 15L

 

крем
моха
сива
цигла
црна
Сподели:

Модерно и Стилски  современ, овој овален ограден сад за цвеќе е корисна сенаменска жардињера која ќе изгледа добро каде и да ви треба. Изработен од издржлив полипропилен, лесен и цврст, со дебели ѕидови. Дајте му на вашата трпезарија, канцеларија, градина, внатрешен двор или праг на прозорецот, со овој прекрасен изглед на саксија. Идеален за садење растенија и разубавување на вашата градина бидејќи ова е лесна изведба што ќе ви донесе задоволство за многу сезони на растење. Овие прекрасни саксии со растенија доаѓаат во избор од 8 бои

Ве молиме изберете од паѓачкото мени бојата што ја сакате.

Подот на тенџерето е цврст

Карактеристики:

  • Направено од издржлив полипропилен
  • Светли бои
  • Капацитет 15,3 литри
  • Висина 20см
  • Должина 50см
  • Ширина 24см
  • Оградата на оградата на која ќе седи е 6 см

Жардинерија  MONACO е специјално направен за огради.

,На долната страна има пластични продолжетоци со кои можеме да го продолжиме растојанието помеѓу жардињерата и оградата од предната и задната страна и на овој начин да ја закачиме жардината.

 

Избери Боја~

, , , , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Жардинерија Монако 50*20*24см 003409 Zardinerija Monako

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД