fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Навлаки за перници ЛУКС 45×45 Navlaka za pernici plis LUX 0653

239 ден

SKU: 0653 Категории , Ознаки: , ,
Сподели:
Материјал: лен
Шема: печатење
Облик: квадрат
Тежина: 80гр
Атрибут: карактер
Се користи за: домови, автомобили, софи, спални, столици, перници и сл.
Стил на модел: Новогодишен божиќен декор
Карактеристики
45cm*45см
Невидлив патент на дното на капакот на перницата
Перниците не се вклучени, само навлаки за перници.
1. Поради рачно сечење и рачно шиење, големината може да се зголеми или намали за 5%.
2. Малата разлика помеѓу сликата и вистинската е предизвикана од осветленоста на светлината
3. Навлаката за перница може да се пере во машина со неутрален детергент и да се суши на воздух
декор

, , , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Навлаки за перници ЛУКС 45×45 Navlaka za pernici plis LUX 0653

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД