fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Навлаки за перници 45 x 45cm плиш новогодишен декор Navlaka za pernica novogodisen dekor

139 ден

димензија: 45 x 45cm

материјал: плиш

 

SKU: Не е достапно Категории , Ознаки: , , ,
Сподели:
  • Материјалот што се користи е висококвалитетен полиестер, кој е издржлив, мек и удобен. Може да се користи долго време.
  • Навлаките за перници од серијата Среќен Божиќ се испечатени со различни дезени од едната страна, печатењето е јасно и живописно со користење на најновата технологија за термичко преносно печатење.
  • Овие прекрасни навлаки за перници се одлични за украсување на вашиот дом, автомобил, канцеларија, кафуле, книжарница и забава. Би било изненадување кога ќе подарите како Божиќен подарок на вашето семејство или пријатели.
  • Украсни навлаки за перничиња 45*45см. Ве молиме имајте предвид инсертите не се вклучени. Секоја навлака за перница има мазна патент која лесно се отвора и затвора.
  • Машинско перење во ладна вода со нежен циклус. Ве молиме не белилото или сушењето на машината. Ако имате какви било прашања или барања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме за 24 часа.
Димензии Не е достапно
модел

717244-1, 717244-2, 717244-3

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Навлаки за перници 45 x 45cm плиш новогодишен декор Navlaka za pernica novogodisen dekor

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД